اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد نصب 2 دستگاه آب شیرین کن در شهرستان بهارستان

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد نصب 2 دستگاه آب شیرین کن در شهرستان بهارستان
با هدف ارتقاء کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم شهرستان بهارستان دو دستگاه (RO) آب شیرین کن به خطوط ورودی مخزن شماره 2 شهر گلستان نصب گردید .
این خبر را معاون نظارت بر بهره برداری آبفای جنوبغربی استان تهران اعلام کرد  گفت : شهرستان بهارستان با جمعیتی بالغ بر 600 هزار نفر و نزدیک به 50 هزار انشعاب ، یکی از شهرستانهای پرجمعیت منطقه جنوب غربی و استان تهران می باشد . و با عنایت به اینکه بخش قابل توجهی از آب شرب شهرهای این شهرستان از طریق 110 حلقه چاه تامین و توزیع می گردد ، علیهذا در راستای ارتقاء کیفی و با هدف کاهش سختی و استاندارد سازی آب آشامیدنی دو دستگاه آب شیرین کن (RO) بر روی خطوط ورودی مخزن 10 هزار متر مکعبی شماره 2 این شهرستان نصب و راه اندازی گردید .
محمد رضا شمسایی فر ضمن تشریح عملیات صورت گرفته یاد آور شد : این دستگاهها ( RO ) از محل اعتبارات جاری و داخلی و به منظور بهبود کیفی و در راستای طرح سلامت و اجرای برنامه های ایمنی آب آشامیدنی با هزینه ای معادل یک میلیارد ریال طی اردیبهشت ماه جاری خریداری و ارتباط دهی و راه اندازی شد و در مرحله بهره برداری و مدار توزیع قرار گرفتند  .
معاون نظارت بر بهره برداری آبفای جنوبغربی استان تهران خاطر نشان ساخت : با توجه به اینکه بخش قابل توجه آب آشامیدنی شهروندان محترم شهرستان بهارستان از چاههای موجود در منطقه استحصال می گردد . و سختیهای موجود در آب موجب پایین آمدن کیفیت آب شرب و نارضایتی شهروندان و مشترکین محترم می گردد . لذا با نصب و راه اندازی دستگاههای مذکور ضمن ارتقاء بخشی کیفی ، سختی موجود آب نیز به میزان قابل توجهی حذف می گردد و آب آشامیدنی با کیفیت مطلوب و مناسبی توزیع می شود . 

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۳۰
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.