اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد برگزاری جلسه بررسی پروژه های در دست انجام این شرکت با حضور مدیر عامل آبفای استان تهران

به منظور نظارت و بررسی میزان پیشرفت پروژه های آب و فاضلاب ، جلسه ای با حضور مدیرعامل آبفای استان تهران در آبفای جنوبغربی برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران در این جلسه که با حضور مدیرعامل آبفای استان تهران و مدیرعامل و معاونین آبفای جنوب غربی استان همراه بود . روند اجرای طرح و پروژه های آبفای جنوبغربی استان تهران اعم از طرحهای آب و فاضلاب و وضعیت تامین و توزیع آب شرب شهروندان و میزان آب آشامیدنی پیش بینی شده برای فصل گرم و ایام پیک مصرف مورد بحث و بررسی قرارگرفت .
در این جلسه مدیرعامل آبفای استان تهران طی سخنانی و با تاکید بر تلاش مستمر و مضاعف در خصوص انجام و اجرای کارها واتمام پروژه های ناتمام یاد آور شد : منطقه جنوبغربی استان تهران یکی از مناطق پر جمعیت و مهم استان تهران میباشد و انتظار می رود مطابق برنامه زمنبندی شده و مطالعات صورت گرفته کلیه پروژه ها در خصوص تامین و توزیع آب آشامیدنی مطلوب شهروندان و مشترکین محترم این منطقه و همچنین اجراء و اتمام پروژه های جمع آوری و انتقال و تصفیه فاضلاب و همچنین فروش انشاب فاضلاب و راهبری صحیح سیستم با نظارت و پیگیری مدیر عامل محترم و همکاری و تلاش مجموعه همکاران آبفای جنوبغربی با سرعت عمل لازم و موعد تعیین شده انجام پذیرد .
دکتر محمد پرورش با تاکید بر به روز رسانی و بهسازی تجهیزات و تاسیسات در بخش آب ، پهنه بندی و زون بندی خطوط و شبکه ها ، ورود به مدار مخازن پشتیبانی کننده ، هر گونه آمادگی کامل جهت تامین و توزیع آب آشامیدنی مطلوب و با کمیت و کیفیت مناسب مخصوصا در فصول گرم و پیک مصرف آب را از اولویتهای اصلی شرکت یاد کرد .
مدیر عامل آبفای استان تهران همچنین خاطر نشان ساخت : طرح تصفیه خانه های شهرستانهای اسلامشهر و بهارستان و رباط کریم و شهر جدید پرند از جمله طرحهای ملی می باشد که با هدف حفاظت از محیط زیست و رونق کشاورزی و صنعتی در منطقه طرح ریزی شده است . و امیدواریم با ارتقاء تصفیه خانه های فعال و اتمام عملیات تصفیه خانه های در دست ساخت و همچنین اجرای مرتب عملیات لوله گذاری جمع آوری و انتقال فاضلاب  به مرحله بهره برداری از این طرحهای مهم برسیم  .
سپس مهندس ابوالفضل صدرائیه مدیر عامل آبفای جنوبغربی استان تهران نیز ضمن ارائه گزارشی جامع از عملیات و پروژه های در دست انجام آب و فاضلاب ، وضعیت آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم جنوبغربی استان تهران را خوب ارزیابی کرد و خاطر نشان ساخت : اقدامات مناسبی در خصوص بهسازی ایستگاههای پمپماژ ، تاسیسات ، خطوط و چاهها و همچنین راه اندازی مخازن جدید مخصوصا برای فصول گرم و اوج مصرف آب انجام شده و در حال حاضر آب شرب شهروندان ومشترکین با کمیت وکیفیت مناسب و مطابق استانداردهای لازم تامین و توزیع میگردد .
وی همچنین در خصوص تصفیه خانه ها و خطوط جمع آوری و انتقال فاضلاب در سه شهرستان تحت پوشش ضمن ارائه توضیحاتی از آخرین وضعیت این پروژه ها گفت : پروژه های فاضلاب مطابق برنامه زمانبندی شده در حال انجام است و امیدواریم با تامین به موقع اعتبارات تخصیص یافته ، اجراء و اتمام این پروژه ها نیز مطابق برنامه ریزی صورت گرفته به اتمام و بهره برداری برسد

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بينندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.