اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد تودیع و معارفه معاونت فنی و مهندسی و مجری طرحهای خاص

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد  تودیع و معارفه معاونت فنی و مهندسی و مجری طرحهای خاص
طی احکامی جداگانه از سوی مدیرعامل آبفای جنوب غربی استان تهران معاون جدید فنی و مهندسی و مجری طرحهای خاص این شرکت معرفی شدند .
این خبر را مدیر روابط عمومی آبفای جنوب غربی استان تهران اعلام کرد وگفت : در راستای تغییر و تحولات اداری و تصمیمات مدیرعامل شرکت به منظور ارتقاء بهره وری و استفاده بهینه از پتانسیل و توان علمی و فکری همکاران ، سرپرست معاونت فنی و مهندسی و همچنین مجری طرح و پروژه های خاص این شرکت منصوب و همزمان با مدیران قبلی این حوزه ها نیز تودیع شد .
مبین حسین پور با اعلام خبر مذکور خاطرنشان ساخت : در آئین تودیع و معارفه مدیران مربوطه که با حضور مدیر عامل و معاونین و مدیران شرکت همراه بود . آقای کوروش خوشحال بعنوان سرپرست حوزه معاونت فنی و مهندسی و آقای غلامرضا مرادی نیز به عنوان مجری طرح و پروژه های خاص آبفای جنوب غربی منصوب شدند .
گفتنی است در این مراسم و همزمان با تعیین مدیران جدید یاد شده ضمن قدردانی از خدمات و عملکرد دوران خدمت و مدیریتی ، معاون اسبق فنی و مهندسی و همچنین مجری طرح و پروژه های خاص با تقدیم لوح سپاس از سوی مدیرعامل مراتب تشکر و قدردانی از این همکاران نیز بعمل آمد .

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۶:۰۸
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.