اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد شناسائی و تبدیل به مجاز بیش از 30 رشته انشعاب غیرمجاز

همزمان با بهسازی شبکه های آبرسانی انشعابات غیر مجاز نیز شناسائی و به مجاز تبدیل میشود
این خبر را معاون درآمد و امور مشترکین  آبفای جنوبغربی استان تهران اعلام کرد و گفت : در راستای اجرای برنامه های زمانبندی شده در خصوص ساماندهی انشعابات شهروندان و مشترکین محترم شهرستانهای اسلامشهر ، بهارستان و رباط کریم و همچنین شناسائی و جمع آوری و تبدیل به مجاز انشعابات غیر مجاز و انشعابات آب شرب مشترکین متخلف ، موضوع از ابتدای سالجاری در دستور کار قرار گرفته و پیرو مطالعه صورت گرفته و برنامه ریزی انجام شده در دست انجام می باشد .
کمال غریبی ضمن تشریح پروژه مذکور یاد آور شد : این عملیات به منظور ساماندهی و ارتقاء بخشی آب آشامیدنی شهروندان و همچنین دریافت حقوق انشعابات از اواسط فروردین ماه امسال و در کلیه شهرهای تحت پوشش شرکت آغاز شده است . و در مدت زمان یک ماهه تعداد 695 رشته انشعاب غیر مجاز و یا انشعابات مشترکین متخلف شناسائی گردیده است که 32 رشته از این انشعابات پس از تکمیل پرونده و اخذ تعهدات لازم از مالکان مربوطه به مجاز تبدیل شده است . و به بقیه مالکان نیز اخطاریه های لازم در خصوص جمع آوری و یا تبدیل به مجاز انشعابات مذکور صادر گردیده است .
مهندس غریبی یادآور شد : متاسفانه با وجود انشعابات غیرمجاز علاوه بر پرت و هدرروی بخش قابل توجهی از آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین و بلحاظ استفاده غیر مجاز و غیر اصولی از آب شرب موجب برهم خوردن معادلات مربوط به تامین و توزیع آب آشامیدنی به نسبت مشترکین با آمار موجود می گردد ، که در این راستا شناسائی و جمع آوری انشعابات غیرمجاز جزو یکی از برنامه های ثابت و در دستور کار این معاونت قرار دارد و انتظار می رود تا پایان سال جاری بخش قابل توجهی از انشعاب غیر مجاز شناسائی و ساماندهی گردد .
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۶:۰۴
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید