اخبار

به منظور بهسازی شبکه و ارتقاء کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین عملیات اصلاح شبکه در بخشی از مناطق شهر واوان در حال انجام است

به منظور بهسازی شبکه و ارتقاء کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین   عملیات اصلاح شبکه در بخشی از مناطق شهر واوان در حال انجام است
با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال ، پروژه اصلاح شبکه و انشعاب در شهر واوان اجراء میگردد .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ، مدیر امور آبفای شهر واوان با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به قدمت و پوسیدگی شبکه و انشعابات آب شرب و پایین بودن قطر خطوط مذکور در برخی از مناطق این شهر و از طرفی به لحاظ توسعه محدود مسکونی و تراکم جمعیتی بالا که موجب بروز مشکلاتی در امر تامین و توزیع مطلوب آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم می گردد . لذا در همین راستا و به منظور تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان با کمیت و کیفیت مناسب عملیات اصلاح شبکه و انشعابات بخشی از مناطق شهر واوان در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام می باشد .
پرویز عبدی ضمن تشریح پروژه مذکور خاطر نشان ساخت : این عملیات با اعتباری معادل 4 میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی ، جاری و امانی و با استفاده از لوله های پلی اتیلن سایز 160 و 110 میلی متری در خیابان ارغوان و کوچه های منشعب جمعا به طول 1140 متر از اواسط اردیبهشت ماه جاری آغاز شده و همزمان با انجام این پروژه تعداد 230 رشته انشعاب نیز اصلاح و بهسازی می شود و انتظار می رود مطابق برنامه زمانبندی شده و تعهدات پیمانکار مجری طرح کل عملیات ( اصلاح شبکه و انشعابات ) حداکثر اواسط خرداد ماه سالجاری به اتمام و مرحله بهره برداری برسد .
مهندس عبدی یادآور شد : در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم شهر واوان با کمیت و کیفیت مطلوب و مطابق بااستانداردهای لازم تامین و توزیع می گردد . و مقدمات لازم در خصوص تامین مطلوب آب شرب برای فصول گرم و اوج مصرف آب فراهم شده است . و امیدواریم با رعایت الگوی مصرف و پرهیز از مصارف غیر ضرور آب آشامیدنی توسط شهروندان محترم شاهد استمرار وضعیت فعلی بدون کمترین چالش و مشکل در ارتباط با آب شرب در منطقه و مخصوصا شهر واوان باشیم .

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۵:۰۸
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.