اخبار

به منظور خارج سازی خطوط و شبکه های قدیمی عملیات اصلاح شبکه و انشعاب در نصیرشهر در حال انجام می باشد

به منظور خارج سازی خطوط و شبکه های قدیمی  عملیات اصلاح شبکه و انشعاب در نصیرشهر در حال انجام می باشد
با اعتباری بالغ بر800 میلیون ریال عملیات لوله گذاری و اصلاح شبکه و انشعابات در نصیرشهر انجام می گردد .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران این خبر را مدیر امور آبفای نصیرشهر اعلام کرد و اظهار داشت : با عنایت به فرسودگی و قدمت بخشی از خطوط و شبکه های آبرسانی و همچنین قطر پایین خطوط فعلی در این مناطق و از طرفی ساخت و سازهای صورت گرفته و تراکم جمعیتی بالا نهایتا موجب بروز مشکلاتی در امر تامین و توزیع مطلوب آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم میگردید ، علیهذا در خصوص به روز رسانی خطوط آبرسانی و حذف شبکه های فرسوده ، عملیات اصلاح شبکه در بخشی از مناطق این شهر در دستور کار قرار گرفت و انجام شد . 
اصغر صبری ضمن تشریح مشخصات پروژه مذکور یاد آور شد : این عملیات با اعتباری معادل 850 میلیون ریال از محل اعتبارات جاری و داخلی در خیابان الغدیر غربی و کوچه های منشعب جمعا به طول 500 متر و با استفاده از لوله 110 میلی متری پلی اتیلن از اوایل اردیبهشت ماه جاری آغاز شد و در حال حاضر با بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام می باشد . و انتظار می رود مطابق برنامه ریزی صورت گرفته و روند مطلوب عملیات ، پروژه مذکور حداکثر تا اوایل خرداد ماه به اتمام و بهره برداری برسد .
صبری با اشاره به اینکه همزمان با اصلاح شبکه مذکور اصلاح انشعابات نیز انجام می گیرد خاطر نشان ساخت : در هیمن راستا و با  هدف استاندارد سازی شبکه و انشعابات ، علاوه بر به روز رسانی شبکه و خطوط آبرسانی ، انشعابات مرتبط نیز اصلاح می شود . که تا بحال تعداد 114 رشته انشعاب نیز در کوچه های مرتبط اصلاح و بازسازی و یا تعویض گردیده است و اصلاح الباقی این انشعابات نیز در حال انجام است .
مدیر امور بهره برداری آبفای نصیرشهرک اضافه کرد : این عملیات ( لوله گذاری ) از جمله پروژه های تعریف شده برای سال جاری است و علاوه بر این پروژه عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در سایر مناطق این شهر نیز مطالعه و برنامه ریزی شده و امیدواریم با تامین و تخصیص اعتبارات لازم اجرایی شود .

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۵:۵۴
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.