اخبار

در شهرهای تحت پوشش آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد شناسائی بیش از 600 رشته انشعاب غیرمجاز و مشترکین متخلف

در شهرهای تحت پوشش آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد  شناسائی بیش از 600 رشته انشعاب غیرمجاز و مشترکین متخلف
همزمان با ساماندهی خطوط و شبکه های آبرسانی در شهرهای جنوبغربی بخشی از انشعابات غیر مجاز نیز در این مناطق شناسائی و در برنامه تبدیل به مجاز قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران این خبر را معاون در آمد و امور مشترکین این شرکت اعلام کرد و گفت : در راستای اجرای برنامه های زمانبندی شده مبنی بر ساماندهی و نوسازی خطوط و شبکه های آبرسانی در شهرهای تحت پوشش ، ساماندهی انشعابات آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم نیز در این مناطق صورت گرفت . که در این خصوص بیش از 600 مورد انشعاب غیر مجاز و مشترکین متخلف شناسائی  شد و جهت تبدیل به مجاز و یا جمع آوری این انشعابات ، موضوع در دستور کار قرار گرفت و در حال انجام می باشد .
کمال غریبی خاطرنشان ساخت : کل انشعابات غیر مجاز کشف شده و همچنین مشترکین متخلف در شهرهای تحت پوشش این شرکت طی فروردین و اردیبهشت ماه جاری 695 مورد بوده است و بخشی از این انشعابات شامل چندین واحد مسکونی می باشد . که پس از شناسائی این انشعابات به کلیه مالکان مربوطه اخطاریه های لازم در خصوص تعیین تکلیف این انشعابات صادر گردیده و انتظار میرود تا پاین فروردین ماه جاری تبدیل به مجاز بالغ بر 800 رشته انشعاب صورت پذیرد .
مهندس غریبی یادآور شد : متاسفانه با وجود انشعابات غیرمجاز علاوه بر به حساب نیامدن و پرت و هدرروی بخش قابل توجه آب آشامیدنی موجب به هم خوردن معادلات مربوط به تامین و توزیع آب به نسبت مشترکین با آمار موجود نیز میگردد و در بخشی از مناطق شاهد قطعی و یا افت فشار آب آشامیدنی شهروندان محترم میباشیم که امیدواریم با استمرار روند فعلی انشعابات غیر مجاز را به حداقل برسانیم .
معاون در آمد و امور مشترکین خاطر نشان کرد : در این راستا شناسائی و جمع آوری انشعابات غیرمجاز جزو یکی از برنامه های ثابت و در دستور کار این معاونت قرار دارد و انتظار می رود تا پایان سال جاری و مطابق برنامه زمانبندی شده بخش قابل توجهی از این انشعابات شناسائی و به مجاز تبدیل گردد .

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۶:۰۸
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.