اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران در حال انجام است اجرای عملیات اصلاح شبکه در نسیم شهر

در آبفای جنوب غربی استان تهران در حال انجام است  اجرای عملیات اصلاح شبکه در نسیم شهر
به منظور به روز رسانی خطوط و شبکه های آبرسانی نسیم شهر بالغ بر 600 متر خطوط قدیمی این شهر از مدار توزیع خارج می گردد .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ، مدیر امور آبفای نسیم شهر با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : در راستای اجرای برنامه های زمانبندی شده و اولویت های در نظر گرفته شده در خصوص خارج سازی شبکه های فرسوده و قدیمی از مدار توزیع و جایگزینی شبکه های جدید با استانداردهای لازم و متناسب با جمعیت تحت پوشش فعلی ، عملیات اصلاح شبکه در مناطق مختلف این شهر در دستور کار قرار گرفته و در دست انجام می باشد .
وحید مبین با اشاره به مشخصات پروژه مذکور یاد آور شد : با توجه به مهاجر پذیری منطقه و سکونت و تراکم جمعیتی بالا نسبت به سالهای قبل در نسیم شهر و شهرکهای اطراف و همچنین قدمت و فرسودگی  و قطر پایین خطوط قبلی که  موجب افت کمی وکیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم در این منطقه میگردید . لذا با هدف تثبیت فشار و تامین مطلوب آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین عملیات اصلاح شبکه در خیابان شهید فهمیده با خارج سازی خط قدیمی 110 میلی متری و جایگزینی خط 160 میلی متری پلی اتیلن جمعا به طول 640 متر در حال انجام است . 
مدیر امور آبفای نسیم شهر خاطرنشان کرد : این عملیات با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی از اوایل اردیبهشت ماه جاری آغاز شده است و انتظار می رود با روند فعلی و مطابق توافقات صورت گرفته با پیمانکار مجری طرح حداکثر  تا اواسط خرداد ماه سالجاری به اتمام و بهره برداری برسد . 

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۶:۱۸
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.