اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد اصلاح و تعویض بیش از 500 رشته انشعاب در شهرصالحیه

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد اصلاح و تعویض بیش از 500 رشته انشعاب در شهرصالحیه
به منظور ارتقاء کمی و کیفی و پیشگیری از هدررفت آب آشامیدنی ، تعداد 580 رشته انشعاب در شهر صالحیه اصلاح و بازسازی مجدد گردید .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور بهره برداری آبفای صالحیه با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به اصلاح شبکه و خطوط آبرسانی و خارج سازی خطوط قدیمی و فرسوده به طول 3 هزار و هشتصد متر از مدار توزیع در شهر صالحیه و جایگزینی شبکه و خطوط جدید و مطابق با جمعیت تحت پوشش با رعایت استانداردهای لازم ، لذا در همین راستا و همزمان بااصلاح شبکه های مذکور ، 580 رشته انشعاب نیز تعویض و بازسازی مجدد شد .
امید رسولی ضمن تشریح مشخصات پروژه مذکور خاطر نشان ساخت : اصلاح انشعابات مذکور همزمان با اصلاح شبکه های آبرسانی در مناطق مختلف شهر صالحیه از جمله خیابانهای شهید نقاوت و شهید رجائی و کوچه های مرتبط و همچنین فرعی های والفجر 1 تا والفجر 4 و خیابان 30 متری این شهر مطابق برنامه زمانبندی شده و مجموعاً به تعداد پانصد و هشتاد رشته با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی اصلاح و بازسازی و یا کل انشعاب و کنتور تعویض و به روز رسانی گردید .
مهندس رسولی یادآور شد : بخش قابل توجهی از مناطق و خیابانهای این شهر دارای شبکه های قدیمی و ظرفیت پایین نسبت به جمعیت تحت پوشش می باشد و مطالعات لازم در خصوص ادامه این عملیات صورت گرفته و امیدواریم با تامین و تخصیص اعتبارات لازم باقیمانده این عملیات ( اصلاح شبکه و انشعابات فرسوده و قدیمی ) در نظر گرفته شده انجام گردد .
مدیر امور بهره برداری آبفای صالحیه با اشاره به اینکه آب آشامیدنی شهروندان صالحیه با کمیت وکیفیت مطلوبی تامین و توزیع می گردد . از شهروندان و مشترکین محترم این شهر درخواست کرد بلحاظ تقارن ایام عید و فصل گرما و اوج مصرف آب ضمن مدیریت و رعایت الگوی مصرف و پرهیز از مصارف غیر ضرور، مانع قطعی و افت فشار آب شرب شهر صالحیه گردند .

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۱۶
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید