اخبار

با هدف ارتقاء کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین مخزن ذخیره ای شهر احمد آباد مستوفی شستشو شد

با هدف ارتقاء کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین مخزن ذخیره ای شهر احمد آباد مستوفی شستشو شد
طی اسفند ماه جاری و مطابق برنامه سالیانه عملیات شستشوی ادواری مخزن زخیره ای شهر احمد آباد مستوفی انجام و به اتمام رسید .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران رئیس اداره آبفای شهر احمد آباد مستوفی این خبر را اعلام کرد و گفت : در راستای برنامه های سالیانه و زمانبندی شده مبنی بر شستشوی مخازن و خارج سازی املاح و ماسه های ته نشین شده ، و پیرو دستورالعمل صادره از سوی معاونت محترم نظارت بر بهره برداری موضوع شستشوی مخزن زخیره ای این شهر در دستور کار قرار گرفت و اوایل اسفند ماه جاری پاک سازی و شستشو گردید .
فریدون ملکی ضمن تشریح عملیات مذکور یادآور شد : با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از آب آشامیدنی در شهر احمد آباد مستوفی از طریق آب استحصالی از چاهها تامین و توزیع می گردد . و بلحاظ ماسه دهی اغلب چاهها که موجب ته نشینی ماسه و رسوبات در مخازن و ایجاد مشکلات در خطوط و شبکه های آبرسانی و همچنین کیفیت آب شرب می گردد ، علیهذا در همین خصوص طی اسفند ماه جاری مخزن زخیره ای این شهر پس از خارج سازی املاح و ماسه های ته نشین شده با آب ژاول و کلر شستشو گردیده و مجدداً آبگیری و در مدار توزیع قرار گرفت .
ملکی ضمن تاکید بر رعایت الگوی مصرف و پرهیز از مصارف غیر ضرور آب اشامیدنی توسط شهروندان ومشترکین یادآور شد : در همین خصوص و به منظور ارتقاء آب شرب علاوه بر شستشوی مخزن بازدید و به روز رسانی تاسیسات و تجهیزات مورد استفاده در مخزن نیز انجام شد و پس از تعمیر و تعویض لوازم و تجهیزات معیوب و راه اندازی مجدد مخزن آب شرب شهروندان و مشترکین محترم با کمیت و کیفیت مطلوب و مطابق استاندارد لازم تامین و توزیع میگردد .
۹ اسفند ۱۳۹۶ ۱۶:۰۸
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید