اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد حفر و تجهیز 2 حلقه چاه در شهر صالحیه

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد  حفر و تجهیز 2 حلقه چاه در شهر صالحیه
با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال 2 حلقه چاه در شهر صالحیه حفاری و به بهره برداری رسید .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای صالحیه با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به ساخت و ساز و گسترش حوزه شهری و تراکم بالای جمعیتی و سکونتی در شهرهای تحت پوشش جنوبغربی که شهر صالحیه نیز از این قاعده مستثنی نمیباشد . علیهذا در همین خصوص و به منظور ارتقاء بخشی آب شرب و تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم این شهر در وضعیت مطلوب علی الخصوص در فصول گرم و ایام پیک مصرف آب ، موضوع حفاری و تجهیز 2 حلقه چاه در این صالحیه در دستور کار قرار گرفت و ضمن موافقت و مساعدت مدیر عامل محترم شرکت عملیاتی گردید .
امید رسولی ضمن تشریح مشخصات پروژه مذکور خاطر نشان ساخت : عملیات حفاری چاههای مذکور با هزینه اعتباری معادل 12 میلیارد ریال از محل اعتبارات جاری و داخلی و پیرو مطالعات و بررسیهای بعمل آمده در میدان شهداء و میدان مینا واقع در شهر گلستان و از اوایل آبان ماه امسال آغاز گردید و در اسفند ماه جاری نیز پس از اتمام عملیات حفاری و تجهیز با لوله جداره 16 اینچ و لوله کیسینگ 24 اینچ و انجام آزمایش پمپاژ ، این دو حلقه چاه مجموعا با آبدهی بیش از 42 لیتر برثانیه در مرحله بهره برداری قرار گرفتند .
رسولی با تاکید بر مدیریت مصرف و پرهیز از مصارف غیر ضرور آب آشامیدنی توسط شهروندان و مشترکین محترم یادآور شد : در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان محترم در شهر صالحیه با کمیت و کیفیت مطلوبی تامین و توزیع می گردد . لذا در جهت استمرار این وضعیت و پیشگیری از مشکلات احتمالی از جمله افت فشار و یا قطعی آب مخصوصاً در ایام پیک مصرف و فصل گرما ، حفر و تجهیز و راه اندازی این دو حلقه چاه در دستور کار قرار داشت که مطابق برنامه زمانبندی شده عملیاتی شد . و امیدواریم با قرار گرفتن این دو حلقه چاه در مدار توزیع شاهد کمترین مشکلاتی در این زمینه نباشیم .
۸ اسفند ۱۳۹۶ ۱۶:۱۷
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید