اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد اجرای عملیات بای پسینگ در شهرستان بهارستان

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد  اجرای عملیات بای پسینگ در شهرستان بهارستان
به منظور اقدام پیشگیرانه در موارد ضروری و بروز حوادث ، عملیات بای پسینگ در مخزن ذخیره ای نسیم شهر اجراء گردید .
این خبر را معاون نظارت بر امور بهره برداری آبفای جنوب غربی استان تهران اعلام کرد و گفت : با عنایت به احتمال بروز مشکلاتی متعدد از جمله کدورت آب شرب و یا شکستگی و اختلال در خطوط خروجی مخازن و ... علیهذا در همین راستا و به منظور پیشگیری از هرگونه قطعی و یا مشکل کیفی آب آشامیدنی، موضوع اجرای پروژه بای پسینگ ( ارتباط کنار گذر ) در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه زمانبندی شده در برخی از مخازن حال انجام است .
محمدرضا شمسایی فر با اشاره به اجرای اولین پروژه بای پسینگ یادآور شد : این عملیات با صرف اعتباری معادل 350 میلیون ریال از محل اعتبارات جاری و داخلی و با ایجاد حوضچه و اجرای لوله گذاری به طول 25 متر و نصب شیرآلات و اتصالات و همچنین شیرفلکه اصلی در مخزن شماره 1 نسیم شهر انجام گردید . که با اجراء و اتمام این عملیات در صورت بروز هر گونه حوادث احتمالی مخصوصا ایجاد کدورت در آب امکان پیشگیری از کدورت آب کل مخزن و همچنین انتقال آب شرب شهروندان و مشترکین بصورت پمپاژ مستقیم قابل انجام می باشد .
معاون نظارت بر امور بهره برداری شرکت خاطرنشان ساخت : اجرای این عملیات در تعدادی از مخازن شهرهای تابعه نیز به بلحاظ ضرورت موضوع و مطالعات صورت گرفته در دستور کار قرار دارد . و امیدواریم با تامین اعتبارات لازم و در زمان تعیین شده عملیاتی گردد .
مهندس شمسایی فر با اشاره به اینکه آب آشامیدنی شهروندان محترم با کمیت و کیفیت مطلوبی تامین و توزیع می گردد گفت : با تامین و انتقال مطلوب آب از منابع موجود و با به روز رسانی خطوط و مخازن مشکلی در زمینه تامین و توزیع آب آشامینی شهروندان وجود ندارد ولی اصلی ترین و بهترین شیوه پیشگیری از مشکلات کم آبی و یا قطعی آب آشامیدنی مخصوصا در ایام پیک مصرف متوجه شهروندان و مشترکین محترم می باشد . که امیدواریم با رعایت الگوی مصرف و عدم استفاده آب در موارد غیرضرور موجب استمرار توزیع مطلوب آب شرب در تمامی مناطق تحت پوشش با کمیت و کیفیت خوبی باشند .

۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۵:۴۷
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید