اخبار

برگزاری دومین جلسه ارزیابی عملکرد معاونت ها و مدیران در حوزه های مربوطه

برگزاری دومین جلسه ارزیابی عملکرد معاونت ها و مدیران در حوزه های مربوطه
به منظور افزایش بهره وری و ارتقاء ، جلسه ارزیابی عملکرد نه ماهه حوزه معاونتها و ادارات در شهرهای تحت پوشش برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران در این جلسه که بعنوان دومین جلسه ارزیابی عملکرد و با حضور معاونین ، مدیران شهرها و مدیران دفاتر تخصصی شرکت برگزار گردید . مدیرعامل شرکت ضمن تاکید بر افزایش بهره وری و انجام مطلوب ماموریت های محوله توسط معاونین و مدیران و کلیه همکاران موضوع ارزیابی و سنجش فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در مدت زمان تعیین شده در حوزه های مختلف شرکت را امری ضروری دانست و خاطر نشان کرد : با ارزیابی و بررسیهای های زمانبندی شده علاوه بر شفاف سازی عملکرد معاونتها و ادارات تحت پوشش شناسائی نقاط قوت و ضعف و همکاران و مدیران موفق نیز حاصل می گردد .
مهندس ابوالفضل صدرائیه با قدردانی از عملکرد خوب و حس وظیفه شناسائی مدیران طی سخنانی یاد آور شد : تامین و توزیع مطلوب آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم ، به روز رسانی و نو سازی شبکه و انشعابات و همچنین اجراء و بهره برداری از پروژه های مطالعه شده در شهرهای تحت پوشش جزو اولویت ما محسوب می شود . که لازم است با درآمد مطلوب و اولویت بندی پروژه ها در امر افزایش بهره وری به اهداف تعیین شده دست یابیم .
سپس معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت ضمن ارائه گزارشی به آخرین وضعیت عملکرد در حوزه های مختلف شرکت پرداخت و ضمن سخنانی به اهمیت ارزیابی درون سازمانی و لزوم ارائه گزارش از اقدامات انجام شده در حوزه معاونتهای مربوطه و ادارات شهرها توسط معاونین و مدیران با آمار و ارقام دقیق در جلسات ارزیابی پرداخت .
هادی جعفری با اشاره به اینکه شرکت های تحت پوشش آبفای استان در سطح کلان و استانی هر سه ماه یکبار مورد ارزیابی قرار می گیرند یاد آور شد : ضرورت دارد در شرکت آبفای جنوبغربی نیز در راستای شناسائی نقاط ضعف و قوت و همچنین معرفی افراد موفق با ارائه اطلاعات و آمار دقیق در  جلسات ارزیابی اقدامات و عملکردهای صورت گرفته ، موضوع ارزیابی درون سازمانی قرا گیرد تا ضمن شفاف سازی عملکرد و مستند سازی موجب یک گزارش مطلوب گردد .
گفتنی است . در این جلسه که به عنوان دومین جلسه ارزیابی عملکرد معاونتها و مدیران در حوزه های مختلف کاری بود آقای مهندس محسن آذری مدیر امور آبفای چهادانگه بلحاظ ارائه دقیق و مستند اقدامات انجام شده بعنوان مدیر نمونه و موفق انتخاب گردیده و با تقدیم لوح تقدیر و هدیه از سوی مدیرعامل شرکت مراتب تقدیر از ایشان بعمل آمد .

۲۷ دی ۱۳۹۶ ۱۶:۴۴
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید