اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد اصلاح شبکه آبرسانی با بیش از 2 هزار متر در شهر واوان

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد  اصلاح شبکه آبرسانی با بیش از 2 هزار متر در شهر واوان
با استفاده از اعتبارات جاری وداخلی عملیات اصلاح شبکه و انشعابات در شهر واوان انجام و به اتمام رسید .
به گزارش روابط شرکت عمومی آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای واوان با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به قدمت و فرسودگی بخشی از خطوط و شبکه های آبرسانی و همچنین بلحاظ گستردگی حوزه شهری و ساخت و سازهای صورت گرفته ، علیهذا موضوع به روز رسانی و نوسازی شبکه های آبرسانی قدیمی و توسعه شبکه و خطوط در مناطق جدیدالاحداث در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه زمانبندی شده در دست اجرا می باشد .
پرویز عبدی با اشاره به اقدامات صورت گرفته و پروژه های تکمیل شده در همین راستا یادآور شد : طی آذرماه گذشته و با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی عملیات خارج سازی شبکه های قدیمی و فرسوده در خیابانهای هشت بهشت ، فردوس ، نوبهار و حد فاصل میدان شهرداری تا چهارراه گلها جمعا به متراژ 2150 متر در دستور کار قرار گرفت . و با استفاده از لوله های پلی اتیلن در سایزهای 110 ، و 160 میلی متری شبکه جدید مطابق با استانداردهای لازم  جایگزین و در مدار توزیع قرار گرفت .
مهندس عبدی همچنین یادآور شد : همزمان با اصلاح خطوط و شبکه های مذکور موضوع اصلاح انشعابات این مناطق نیز در دستور کار قرار داشت : و در همین راستا و همزمان با اجرای پروژه خطوط مذکور ، کلیه انشعابات آب آشامیدنی نیز اصلاح و به روز رسانی گردید . که در همین خصوص تعداد 250 دستگاه کنتور نیز تعویض و کنتورهای جدید جایگزین شد .
مدیر امور آبفای واوان با اشاره به اینکه این عملیات ها همچنان در حال انجام است گفت : بخش های دیگری از مناطقی که دارای خطوط و شبکه های قدیمی و فرسوده و حادثه خیز هستند شناسائی شده و مطالعات لازم انجام گرفته و حداکثر ظرف دی ماه جاری عملیاتی خواهد شد .


۵ دی ۱۳۹۶ ۱۵:۵۲
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید