اخبار

عملیات اجرای خط انتقال در شهر چهاردانگه در حال انجام است

عملیات اجرای خط انتقال در شهر چهاردانگه در حال انجام است
به منظور جمع آوری و انتقال آب استحصالی دو حلقه چاه تازه حفر شده عملیات لوله گذاری در چهاردانگه در حال اجراء می باشد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهر چهاردانگه با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : چهاردانگه یکی از شهرهای پرجمعیت حوزه آبفای جنوبغربی و دارای محدوده وسیع شهری ( مسکونی و صنعتی ) می باشد . که در خصوص تامین وتوزیع مطلوب آب آشامیدنی شهروندان و پیشگیری از هرگونه کمبود و قطعی احتمالی آب شرب مخصوصاً در فصول گرم و ایام پیک مصرف آب ، برنامه های مختلفی از جمله عملیات حفاری و تجهیز دو حلقه چاه در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام می باشد .
محسن آذری با اشاره به اینکه دو حلقه چاه تازه حفاری شده ( چاههای شماره 10 و 5 ) در شرف اتمام مراحل تجهیز و بهره برداری قرار دارند یادآور شد : در همین راستا و به منظور انتقال آب استحصالی این دو حلقه چاه عملیات لوله گذاری و جمع آوری و همچنین اجرای خط انتقال تا مخزن 10 هزار مترمکعبی چهاردانگه به طول 1700 با استفاده از لوله های چدن و داکتیل در سایزهای 200 و 250  میلی متری و با صرف اعتباری معادل 17 میلیارد  و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی در حال انجام است .
مدیر امور آبفای چهاردانگه خاطر نشان ساخت : این عملیات ( حفر و تجهیز و راه اندازی چاهها ) از اوایل آبانماه امسال آغاز شده و در حال حاضر با بیش از 75 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است و انتظار می رود با روند فعلی و سرعت عمل مطلوب ، کل پروژه حداکثر ظرف آذر ماه جاری به اتمام و رسما وارد مرحله بهره برداری گردد .
مهندس آذری همچنین یادآور شد : آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم چهاردانگه در حال حاضر با کمیت و کیفیت مطلوبی تامین و توزیع می گردد . و امیدواریم با اضافه شدن آب استحصالی این دو حلقه چاه به مقدار بیش از 30 لیتر بر ثانیه به دبی موجود اضافه گردد و شاهد کوچکترین مشکل کم آبی در شهر چهاردانگه نباشیم .


۱۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۳:۵۶
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید