اخبار

تودیع و معارفه مدیران آبفای شهرهای تابعه

تودیع و معارفه مدیران آبفای شهرهای تابعه
طی حکمی از سوی مدیرعامل آبفای جنوب غربی استان تهران ، مدیران جدید امور آبفای شهرهای صالحیه ، گلستان و خدمات عمومی شرکت معرفی شدند .

مدیر روابط عمومی آبفای جنوب غربی استان تهران با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به تصمیمات مدیرعامل و در راستای ارتقاء بهره وری و استفاده بهینه از پتانسیل و توان علمی و فکری و مدیران مجموعه ، مدیران جدید ادارات آبفای شهرهای گلستان ، صالحیه و همچنین مدیر خدمات عمومی شرکت منصوب شدند .
مبین حسین پور خاطرنشان ساخت : در آئین تودیع و معارفه مدیران این شهرها که با حضور مدیریت حراست ، قائم شرکت و معاونین برنامه ریزی و منابع انسانی و نظارت بر بهره برداری همراه بود جناب آقای سید محمد رضازاده بعنوان سرپرست شهر گلستان ، سهراب نریمانی به سرپرستی امور خدمات عمومی آبفای جنوبغربی و آقای امید رسولی نیز بعنوان سرپرست امور آبفای شهر صالحیه در شهرستان بهارستان منصوب شدند .
گفتنی است : در این مراسمات و همزمان با تعیین مدیران جدید یاد شده ضمن قدردانی از خدمات و عملکرد مدیران قبلی مذکور ، با تقدیم لوح سپاس از سوی مدیرعامل مراتب قدردانی از این مدیران ( مدیران قبلی ) نیز بعمل آمد .

۱۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۳:۵۱
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید