اخبار

ارائه خدمات امور مشترکین به دفاتر پیشخوان دولت

ارائه خدمات امور مشترکین به دفاتر پیشخوان دولت
در راستای توافقات بعمل آمده با مدیران دفاتر خدمات پیشخوان و آبفای جنوب غربی ، طی مراسمی خدمات امور مشترکین آبفا به دفاتر پیشخوان دولت واگذار گردید .

به گزارش روابط عمومی آبفای جنوب غربی استان تهران در این مراسم که با حضور مدیرعامل و معاونین این شرکت و همچنین مسئولین شهرستانهای رباط کریم ، بهارستان و اسلامشهر در برخی از دفاتر پیشخوان همراه بود . بخش قابل توجهی از خدمات مشترکین آبفا به دفاتر پیشخوان دولت واگذار گردید . و از این به بعد شهروندان و مشترکین محترم می توانند بدون مراجعه به امور آبفا و با وسعت زمانی در طول روز نسبت به دریافت هر گونه خدمات امور آبفا از طریق دفاتر پیشخوان اقدام نمایند .
معاون درآمد و امور مشترکین آبفای جنوب غربی استان تهران با تشریح این خدمات یادآور شد : این خدمات بالغ بر 20 مورد و شامل واگذاری انشعابات جدید آب و فاضلاب ، درخواست تغییر کاربری ، درخواست آزمایش کنتور ، تعویض کنتور ، پرداخت اقساط ، تغییر نام مالک جدید و ... که تابحال از طریق امور مشترکین و در ادارات و نواحی آبفا در شهرهای تابعه انجام می گرفت . لذا با واگذاری این امور به دفاتر پیشخوان علاوه بر ارائه خدمات در ادارات آبفا امکان ارائه این خدمات در دفاتر پیشخوان شهرهای حوزه آبفای جنوبغربی نیز امکانپذیر گردید
مهندس کمال غریبی خاطرنشان ساخت : این توافق صرفا در راستای آسایش شهروندان و سهل الوصول بودن خدمات مشترکین حاصل گردیده و با توجه به هماهنکی های صورت گرفته و توافقات بعمل آمده با ¬دفاتر پیشخوان دولت در سه شهرستان رباط کریم ، بهارستان و اسلامشهر از این به بعد خدمات امور مشترکین آبفا در سطح کلیه دفاتر پیشخوان که دارای زیر ساخت مناسب و امکانات لازم جهت ارائه خدمات لازم باشند ارائه خواهد شد .
مهندس غریبی در پایان با ابراز خرسندی از اقدام صورت گرفته اظهار امیدواری کرد : با ارائه خدمات مطلوب و به موقع و در کوتاهترین زمان ممکن به شهروندان و مشترکین محترم قدمی در راستای تکریم ارباب رجوع و خدمات رسانی شایسته به شهروندان برداریم .


۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۶:۴۰
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید