اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران در حال انجام است مانور شیرآلات سنگین در شهرستان بهارستان

در آبفای جنوب غربی استان تهران در حال انجام است  مانور شیرآلات سنگین در شهرستان بهارستان
با هدف مرئی سازی و نگهداری و انجام تعمیرات لازم ( PM ) عملیات مانور شیرآلات سنگین در شهرستان بهارستان ( شهر گلستان ) در حال انجام می باشد .
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران معاون نظارت برامور بهره برداری این شرکت با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : موضوع به روز رسانی و نگهداری و تعمیر و تجهیز شیرآلات سنگین موجود بر روی خطوط انتقال و شبکه های آبرسانی شهرهای تحت پوشش این شرکت یکی از برنامه های اصلی و مدون این معاونت می باشد که به صورت منظم و زمانبندی شده اجرایی می گردد . علیهذا امسال هم پروژه مانور شیرآلات در دستور کار قرار گرفته و در شهر گلستان در حال انجام می باشد .
علیرضا گنجی خیبری ضمن تشریح پروژه مذکور یادآور شد : عملیات مانور شیرآلات در شهر گلستان با صرف اعتباری معادل 380 میلیون ریال از محل اعتبارات جاری و داخلی و با استفاده از نیروهای متخصص و امداد و حوادث طی آبان ماه جاری در شهرکهای گلستان ، سبزدشت ، قلعه میر و سلطان آباد با به روز رسانی بیش از یکصد مورد شیر آلات سنگین آغاز شده و در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی 40 درصدی و تعویض و تعمیر و مرئی سازی 39 فقره شیرآلات در حال انجام است .
معاون نظارت بر امور بهره برداری آبفای جنوبغربی استان تهران خاطرنشان ساخت : غالب این شیرآلات بالای 250 اینچ و از نوع سنگین می باشد . که به منظور دسترسی سریع و آسان و استفاده به موقع در مواقع ضروری از جمله شکستگی خطوط و یا تنظیم میزان آب ورودی به خطوط مرئی سازی می گردد .
مهندس گنجی خیبری اظهار داشت : این عملیات ( pm ) مطابق برنامه زمانبندی در سایر شهرهای تحت پوشش نیز عملیاتی خواهد شد . و انتظار می رود عملیات مذکور در شهر گلستان با روند فعلی و سرعت عمل مطلوب حداکثر تا پایان آذر ماه سال جاری به اتمام رسیده و در مدار قرار گیرند .
۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۵۷
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید