اخبار

مدیر عامل آبفای جنوبغربی استان تهران خبر داد کاهش 2.1 درصدی آب بدون درآمد

مدیر عامل آبفای جنوبغربی استان تهران خبر داد کاهش 2.1 درصدی آب بدون درآمد
با همیت و جدیت همه ارکان شرکت آبفای جنوبغربی و کشف و قطع انشعابات غیر مجاز ، آب بدون درآمد این شرکت به میزان2.1 درصد کاهش یافت .
مدیر عامل آبفای جنوبغربی استان تهران با اشاره به در اولویت  قرارگرفتن شناسایی و قطع انشعابات غیر مجاز گفت : با هدف افزایش در آمد شرکت و کاهش هدر رفت ظاهری آب و همچنین سازماندهی انشعابات فضای سبز شهری در شهرهای تحت پوشش و مدیریت عرضه و تقاضای آب در خط الغدیر ، در مقایسه با دوره 6 ماهه سال گذشته آب بدون درآمد در این شرکت با 2،1 درصد به میزان قابل توجهی کاهش یافته است بطوریکه طی مدت یاد شده تعداد 646 رشته انشعاب غیر مجاز خانگی و تجاری در حوزه مشترکین به مجاز تبدیل شد و 3728 فقره از کنتورهای خراب و قیمی نیز تعویض و به روز رسانی گردیده است .
ابوالفضل صدرائیه در ادامه ضمن تاکید بر ضرورت قطع انشعابات غیر مجاز خاطر نشان ساخت : با توجه به شرایط خاص و همچنین اهمیت حفاظت از خطوط جمع آوری چاههای شمس آباد که تامین بخش قابل توجهی از آب خط الغدیر نیز از طریق این چاهها صورت می پذیرد ، لذا پایش و شناسایی انشعابات غیر مجاز بصورت جدی در دستور کار قرار گرفته است که در این زمینه و در مدت زمان 6 ماهه اول سالجاری  22 رشته انشعاب غیر مجاز در قطرهای بالا در محدوده شمس آباد که که با مصرف متوسط 25لیتر بر ثانیه و برای مصارف کشاورزی و صنعتی مورد استفاده قرار می گرفت شناسایی و قطع گردید .
مهندس صدرائیه ضمن تشریح ضرورت کاهش آب بدون درآمد در سطح شرکت گفت : شناسایی و قطع انشعابات غیر مجاز اعم از انشعابات غیر مجازی که برای مصارف کشاورزی ، صنعتی ، تجاری و مسکونی و انشعاباتی که احیانا برای فضای سبز مورد استفاده قرار میگیرد جزو برنامه های اصلی در این شرکت می باشد . که در همین راستا و به منظور پیشگیری از هدر رفت ظاهری آب توانسته ایم در شش ماهه اول سال جاری به نسبت دوره مشابه در سال گذشته 2.1 درصد کاهش آب بدون درآمد را محقق سازیم. و این برنامه همچنان با جدیت در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام می باشد .
رئیس هیئت مدیره آبفای جنوبغربی استان تهران اظهار امیدواری کرد : با ادامه روند فعلی و استمرار نظارت و شناسائی انشعابات غیر مجاز با هماهنگی و همکاری نیروهای محترم انتظامی و قضائی بتوانیم در فرصتهای آتی و مطابق برنامه زمانبندی شده میزان آب به حساب نیامده را به کمتر از وضعیت فعلی برسانیم .

۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۵:۵۳
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید