اخبار

نصب و راه اندازی 40 دستگاه ماژول کنترل از راه دور GSM در آبفای جنوب غربی استان تهران

نصب و راه اندازی 40  دستگاه ماژول کنترل از راه دور GSM  در آبفای جنوب غربی استان تهران
با اعتباری معادل 120 میلیون ریال چهل دستگاه ماژول کنترل از راه دور بر روی چاه های مناطق تحت پوشش آبفای جنوب غربی نصب شد .
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران این خبر را معاون نظارت بر بهره برداری شرکت اعلام کرد و گفت : با عنایت به گستردگی حوزه جمعیتی در مناطق تحت پوشش و لزوم بهره برداری مستمر و مداوم از چاه های موجود جهت تامین و توزیع آب شرب مشترکین محترم ، و همچنین پیشگیری از مشکلات احتمالی در صورت قطعی برق چاه ها ، سرقت و ... چهل دستگاه ماژول کنترل  از راه دور بر  روی چاه ها نصب گردید .
علیرضا گنجی خیبری اظهار داشت : این دستگاه دارای سامانه کنترل از راه دور با SMS و تک زنگ می باشد که با ارسال پیام یا تک زنگ می تواند خروجی های این سامانه که به صورت رله می باشند را روشن و خاموش کند .
معاون نظارت بر بهرداری خاطرنشان ساخت : دستگاه  GSM توسط نرم افزار اندروید قابل کنترل بوده تا در هر فاصله و مکانی که تحت پوشش شبکه تلفن همراه باشد نظارت و کنترل وسایل برقی را از راه دور بوسیله تک زنگ یا ارسال پیامک هدایت نماید .
وی در پایان گفت :  با توجه به پیگیری های بعمل آمده امید می رود در آینده ای نزدیک تمامی چاه های تحت پوشش این شرکت به این سیستم مجهز گردند .

 
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۵:۵۰
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید