اخبار

در آبفای جنوبغربی استان تهران انجام شد محصور سازی و دیوارکشی چاههای آب شرب نسیم شهر

در آبفای جنوبغربی استان تهران انجام شد محصور سازی و دیوارکشی چاههای آب شرب نسیم شهر
با هدف ارتقاء امنیت و محافظت از تاسیسات عملیات دیوار کشی چاههای نسیم شهر در شهرستان بهارستان در دست انجام است
این خبر را مدیر عامل آبفای جنوبغربی استان تهران اعلام کرد و اظهار داشت : با عنایت به بازدید جناب آقای مهندس پرورش مدیر عامل محترم آبفای استان تهران از مخازن و تاسیسات و چاههای نسیم شهر در شهرستان بهارستان و دستور و تاکید ایشان در خصوص حصار و دیوار کشی این تاسیسات ، علیهذا در همین خصوص و به منظور ارتقاء امنیت و همچنین حفاظت و صیانت از اموال شرکت ، موضوع محوطه سازی و دیوار کشی چاههای آب آشامیدنی نسیم شهر در دستور کار قرار گرفت و در حال اجراء و انجام می باشد .
 مهندس ابوالفضل صدرائیه ضمن تشریح مشخصات پروژه مذکور خاطر نشان ساخت : این عملیات با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی استان تهران و با هدف دیوارکشی و محصور سازی 12 حلقه از چاههای نسیم شهر که فاقد حصار و دیوارکشی بودند در حال انجام است و در حال حاضر نیز با سرعت عمل مطلوب و بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام می باشد .
وی همچنین یاد آور شد : این پروژه از اوایل مرداد ماه جاری آغاز گردیده است و در این طرح با استفاده از بلوکهای سیمانی و با ارتفاع 3 متر تا بحال عملیات دیوار کشی 7 حلقه از چاههای نسیم شهر انجام شده و به اتمام رسیده است . و دیوار کشی 5 حلقه چاه دیگر نیز حداکثر تا پایان همین ماه به اتمام خواهد رسید .
رئیس هیئت مدیره آبفای جنوبغربی اظهار داشت : با اتمام حصار کشی و محصور سازی این  12 حلقه چاه عملیات محصور سازی کلیه تاسیسات و چاههای موجود در نسیم شهر به اتمام می رسد . که امیدواریم با اجرای این طرح ضمن صیانت از املاک و تجهیزات موجود در این شهر ، نسبت به ارتقاء کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم نیز به توفیقاتی دست یابیم .۱۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۴:۴۲
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید