اخبار

با هدف ارتقاء کمی و کیفی آب آشامیدنی انجام شد جدارگذاری چاههای شماره 4 و 7 در شهر چهاردانگه

با هدف ارتقاء کمی و کیفی آب آشامیدنی انجام شد جدارگذاری چاههای شماره 4 و 7 در شهر چهاردانگه
باتوجه به بریدگی لوله جدار چاههای شماره 4 و 7 به منظور وارد سازی این دو حلقه چاه به مدار توزیع ، لوله جدار این چاهها تعویض و راه اندازی گردید .
به گزاراش روابط عمومی شرکت آبفای جنوبغربی استان تهران مدیر امور بهره برداری آبفای چهاردانگه این خبر را اعلام کرد و گفت : با عنایت به فصل گرم و افزایش مصرف آب آشامیدنی و ضرورت تامین و توزیع آب شرب شهروندان و مشترکین محترم با کمیت و کیفیت مطلوب ، علیهذا در همین خصوص و به منظور ساماندهی و به روز رسانی چاههای تامین آب آشامیدنی چهاردانگه  ، طی مرداد ماه جاری و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته عملیات تعویض لوله جدار و رفع نواقص و معایب فنی و همچنین اتصالات سرچاهی ، چاههای شماره 4 و 7 که بلحاظ بریدگی جدار از مدار خاج شده بودند با رعایت استانداردهای لازم انجام و مجددا وارد مدار تامین گردید .
محسن آذری ضمن تشریح جزئیات پروژه مذکور خاطر نشان ساخت : این عملیات اواخر تیر ماه آغاز شد . و اواسط مرداد ماه نیز با صرف اعتباری معادل 3.5 میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی و جاری به اتمام رسید .  که به لحاظ عدم کارآیی و پاره گی و پوسیدگی لوله جدارهای قبلی ، پس از شستشو و خارج سازی املاح و رسوبات و لایروبی سطوح پایینی چاهها ، لوله جدارهای جدید فولادی و همچنین لوله آبدهی جدید نصب و راه اندازی گردید . و پس از عملیات مذکور این دو چاه با آبدهی مطلوب و با کیفیت به میزان بیش از34 لیتر بر ثانیه مجدداً وارد مدار تامین و توزیع گردیدند . 
مهندس آذری یاد آور شد : در حال حاضر اکثر چاههای شهر چهاردانگه در وضعیت سالم و مطلوب و با آبدهی خوبی در مدار هستند و آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم علیرغم اوج مصرف آب و فصل گرم سال با کمیت و کیفیت مطلوبی تامین و توزیع می گردد . لذا در جهت استمرار این وضعیت و عدم قطعی و افت فشار آب انتظار داریم شهروندان و مشترکین محترم با رعایت الگوی مصرف و پرهیز از مصارف غیر ضرور آب آشامیدنی ما را در امر خدمات رسانی مطلوب یاری فرمایند.
۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۱۰
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید