اخبار

با هدف ارتقاء و تثبیت فشار آب یک دستگاه شیرخط در شهرستان اسلامشهرتعویض گردید

با هدف ارتقاء و تثبیت فشار آب یک دستگاه شیرخط در شهرستان اسلامشهرتعویض گردید
یک فقره شیر خط با لوازم جانبی در اسلامشهر نصب و راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر با اعلام این خبر اظهار داشت : با عنایت به ضرورت ایزوله نمودن شبکه و ساماندهی خطوط آبرسانی مطابق برنامه ریزی زمانبندی شده ، موضوع به روز رسانی و خارج سازی خطوط و شبکه های قدیمی و فرسوده از مدار توزیع و همچنین بازسازی و یا تعویض شیرهای خطوط معیوب و از کار افتاده از ابتدای سال جاری در دستور کار قرار گرفته و در دست انجام است . که در این خصوص و در تیر ماه جاری یک دستگاه شیر خط معیوب تعویض و راه اندازی مجدد گردید .
سعید احمدی با اشاره به مشخصات این پروژه خاطر نشان ساخت  : این عملیات به منظور ارتقاء و تثبیت فشار آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم در شهرک توحید اسلامشهر انجام و طی آن یک دستگاه شیر فلکه معیوب از مدار خارج و بجای آن شیر خط جدیدی در سایز 150 میلی متری با لوازم و تجهیزات جانبی نصب و راه اندازی گردید .
 مهندس احمدی با اشاره به اهمیت نصب و راه اندازی این شیر فلکه ها خاطر نشان ساخت : در حال حاضر آب شرب شهروندان و مشترکین محترم در شهرستان اسلامشهر با کمیت و کیفیت مطلوبی تامین و تویع می گردد . لذا در راستای استمرار این وضعیت و با استفاده از شیرهای خطوط موجود  ضمن کنترل فشار شبکه و خطوط توزیع آب و همچنین محدود نمودن حوزه قطعی در مواقع افت فشار و یا شکستگیها ، قادر به توزیع آب آشامیدنی شهروندان بصورت یکنواخت و با فشار متعادل در کلیه مناطق تحت پوشش می باشیم.

۲۵ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۵:۴۵
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید