اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران در حال انجام است اصلاح خطوط و شبکه آبرسانی در احمد آباد مستوفی

در آبفای جنوب غربی استان تهران در حال انجام است  اصلاح خطوط و شبکه آبرسانی در احمد آباد مستوفی
به منظور جمع آوری و ساماندهی خطوط قدیمی و فرسوده ، 2000 متر از شبکه آبرسانی احمدآباد مستوفی اصلاح و بازسازی می گردد .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران رئیس اداره آب و فاضلاب شهر احمدآباد مستوفی با اعلام این خبر اظهار داشت : با عنایت به مطالعات صورت گرفته و بررسی های بعمل آمده ، علاوه بر قدمت و فرسودگی بخشی از خطوط و شبکه های آبرسانی در شهر احمد آباد مستوفی و همچنین تراکم جمعیتی و ساخت و سازهای صورت گرفته جدید در این مناطق ، ضمن به هم خوردن توازن توزیع آب آشامیدنی موجب هدرروی و پرت محسوس و افت کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم نیز میگردد ، علیهذا در همین راستا و به منظور به روزرسانی خطوط و شبکه آبرسانی ، عملیات لوله گذاری و اصلاح شبکه در این مناطق در دست انجام است .
فریدون ملکی ضمن تشریح این عملیات یادآورشد : پروژه مذکور در خیابان شهید وهابی و محله باغ سبزی و جمعاً به طول 2150 متر با استفاده از اعتبارات جاری و عمرانی در حال انجام می باشد . و در این عملیات با استفاده از لوله های چدن داکتیل سایز 150 میلی متری ، خطوط فرسوده قدیمی موجود نیز حذف و از مدار توزیع خارج می گردد .
ملکی همچنین خاطرنشان ساخت : این عملیات از اواسط تیرماه سال جاری آغاز شده و در حال حاضر با بیش از 35 درصد پیشرفت در حال انجام است و همزمان با لوله گذاری جدید عملیات اصلاح و تعویض و به روز رسانی انشعابات آب آشامیدنی مشترکین نیز در مناطق مربوطه انجام می پذیرد .
رئیس اداره آبفای شهر احمد آباد مستوفی اظهار امیدواری کرد : با تامین مالی به موقع و روند و سرعت عمل قابل قبول ، این پروژه حداکثر تا پایان شهریور ماه به اتمام و مرحله بهره برداری برسد .۲۵ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۴:۰۰
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید