اخبار

با هدف ارتقاء کمی و کیفی آب آشامیدنی خطوط مناطق چند شبکه ای در شهر چهاردانگه جمع آوری میگردد

با هدف ارتقاء کمی و کیفی آب آشامیدنی  خطوط مناطق چند شبکه ای در شهر چهاردانگه جمع آوری میگردد
با هدف تثبیت فشار آب شرب شهروندان و به روز رسانی شبکه آبرسانی چهاردانگه ، خطوط قدیمی و فرسوده این شهر از مدار توزیع خارج شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهر چهاردانگه با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به برنامه زمانبندی شده در خصوص نوسازی و به روز رسانی شبکه آبرسانی و خارج سازی خطوط فرسوده و قدیمی و چند شبکه ای از مدار توزیع در شهر چهاردانگه ، علیهذا در همین راستا پروژه جمع آوری و خارج ساز خطوط مذکور از مدار در این شهر انجام شد و همزمان عملیات تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم از طریق خط اجراء شده موجود آغاز گردید .
محسن آذری ضمن تشریح این پروژه یادآور شد : این عملیات با صرف اعتبارات داخلی و جاری و به طول 4 هزار و سیصد و هفتاد و یک متر در مناطق مختلف شهر چهاردانگه از اوایل اردیبهشت ماه جاری آغاز شد و با حذف خطوط آبرسانی جند شبکه ای و جایگزینی خط توزیع اجراء شده از جنس پلی اتیلن سایز 110 میلی متری ، عملیات تامین آب آشامیدنی شهروندان از طریق خط توزیع واحدی صورت گرفت که ضمن ارتقاء کمی و کیفی آب شرب موجود ، موجب تثبیت فشار و توزیع مطلوب و یکسان آب آشامیدنی شهروندان در مناطق مختلف این شهر نیز فراهم گردید .
مدیر امور آبفای چهاردانگه همچنین خاطرنشان ساخت : همزمان با اجرای این عملیات و به روز رسانی خطوط و شبکه های آبرسانی ، عملیات اصلاح انشعابات مرتبط در خیابان و کوچه های مناطق مذکور نیز انجام شد .
آذری با اشاره به اینکه با اجرای این پروژه کل خطوط آبرسانی در چهاردانگه به روز رسانی گردیده است یاد آور شد : در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم در کل مناطق این شهر با کمیت و کیفیت مطلوب و مطابق با استانداردهای لازم تامین و توزیع میگردد . و امیدواریم شهروندان محترم با رعایت الگوی مصرف و پرهیز از مصارف غیر ضرور موجب استمرار این وضعیت بوده و شاهد تامین آب آشامیدنی شهروندان با کمیت و کیفیت مطلوب در کل مناطق شهر باشیم .


۲۵ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۵
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید