اخبار

طی سه ماه اول سالجاری در جنوبغربی استان تهران انجام شد کشف 20 رشته انشعاب غیرمجاز در نصیر شهر

طی سه ماه اول سالجاری در جنوبغربی استان تهران انجام شد  کشف 20 رشته انشعاب غیرمجاز در نصیر شهر
پس از شناسائی و صدور اخطاریه های لازم ، مراتب تشکیل پرونده و تبدیل به مجاز 20 رشته انشعاب غیرمجاز در نصیر شهر انجام شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران ، مدیر امور آبفای نصیرشهر با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : در راستای خارج سازی شبکه های قدیمی و فرسوده از مدار توزیع و به روز رسانی شبکه ها و انشعابات ، طی سه ماه اول سال جاری تعداد 20 رشته انشعاب غیرمجاز که مالکان این انشعابات مبادرت به بهره برداری آب شرب به صورت غیر مجاز از شبکه های اصلی و یا پشت کنتور آب نموده بودند کشف و جمع آوری شد .
امید رسولی با اشاره به اینکه این انشعابات پس از شناسائی به مجاز تبدیل شدند یادآور شد : تعداد 19 رشته از این انشعابات خانگی و یک رشته انشعاب پشت کنتوری نیز مربوط به یک کارواش بود . که پس از کشف و شناسائی و صدور اخطاریه های لازم ضمن دریافت خسارات وارده به شبکه و مصارف غیر مجاز از آب شرب ، با دریافت حقوق انشعابات و تشکیل پرونده کلیه این انشعابات به مجاز تبدیل شده و تعهدات لازم در خصوص عدم بهره برداری غیر مجاز از انشعابات دریافت و در پرونده ایشان درج گردید .
مهندس رسولی در پایان یادآور شد : این عملیات همچنان در حال انجام است و انتظار می رود با اجرای این طرح و به روز رسانی شبکه های قدیمی و فرسوده و همچنین شناسائی و جمع آوری انشعابات غیر مجاز علاوه بر صیانت و حفاظت از اموال شرکت ، تا پایان سال جاری بالغ بریکصد رشته انشعاب غیرمجاز دیگر نیز کشف و به مجاز تبدیل گردد.

۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۳
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید