اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد تعمیر و بازسازی خط 600 میلی متری در اسلامشهر

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد  تعمیر و بازسازی خط 600 میلی متری در اسلامشهر
با تلاش نیروهای امداد و حوادث آبفای اسلامشهر ، عملیات ترمیم شکستگی و راه اندازی مجدد خط 600 میلی متری انجام گردید .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر با اعلام خبر مذکور اظهار داشت :  در پی اجرای عملیات عمرانی شهرداری که منجر به شکستگی خط 600 میلی متری چدن داکتیل در خیابان امام خمینی (ره) این شهر و موجب قطعی و افت فشار آب آشامیدنی بخشی از مناطق گردیده بود ، عملیات ترمیم و بازسای شکستگی مذکور با همکاری و تلاش نیروهای امداد و حوادث در کمترین زمان ممکن انجام و خط یاد شده مجددا وارد مدار توزیع شد .
سعید احمدی با اشاره به مشخصات این پروژه خاطرنشان ساخت : طی روز یکشنبه و در حین انجام عملیات عمرانی و تخلیه سپتیک و فاضلاب با استفاده از بیل مکانیکی توسط عوامل شهرداری اسلامشهر در خیابان امام خمینی (ره) مقابل ساختمان دارالقرآن این شهر که منجر به شکستگی و زخمی شدن خط توزیع 600 میلی متری چدن داکتیل آبفا شده و موجب قطعی و افت فشار در بخشی از مناطق تحت پوشش از جمله خیابانهای امام خمینی (ره) ، موسی آباد و کوچه های تابعه گردیده بود . علیهذا پس از شناسائی محل حادثه و پاک سازی و شستشوی خط مذکور ، محل شکستگی مجدداً با استفاده از کلمپ استیل تعمیر و راه اندازی مجدد گردید .
مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر یادآور شد : با عنایت به اینکه خط چدن داکتیل مذکور خطی تحت فشار و عملیات توزیع آب آشامیدنی بخشی از مناطق اسلامشهر با استفاده از ایستگاه پمپاژ موسی آباد و از طریق این خط صورت می پذیرد . لذا در جهت انجام عملیات اصولی و پیشگیری از تکرار مشکلات مشابه ، ایستگاه پمپاژ مذکور به مدت 3 ساعت خاموش گردید و پس از ترمیم و بازسازی و ایجاد موانع باز دارنده از حوادث مشابه و شکستگی مجدد ، خط تامین کننده 600 میلی متری مذکور مجددا وارد مدار توزیع شد .

۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۴:۵۵
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید