اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد اجرای دو مورد عملیات سه راه گیری در شهرک امام حسین (ع)

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد  اجرای دو مورد عملیات سه راه گیری در شهرک امام حسین (ع)
با هدف تامین آب آشامیدنی شهروندان از طریق مخزن ذخیره ای و خارج سازی پمپاژ مستقیم چاه به شبکه ، دو مورد عملیات سه راه گیری در شهرک امام حسین (ع) انجام شد .
این خبر را مدیر امور آبفای شهرک امام حسین ع (میان آباد) اعلام کرد و گفت : آبرسانی بخشی از مناطق میان آباد از جمله خیابان امام سجاد (ع) و کوچه های منشعب همچنان به روش قبلی و به صورت پمپاژ مستقیم چاه به شبکه انجام می شد که در این روش شاهد مشکلاتی از جمله قطعی برق و معطل ماندن مراحل کلرزنی و بروز خطرات بهداشتی و یا حوادثی از جمله شکستگی همراه بودیم . علیهذا در این خصوص و به منظور خارج سازی روش پمپاژ مستقیم ، دو مورد عملیات سه راه گیری در این شهرک انجام شد .
سید علی حسینی گنجی با اشاره به مشخصات فنی این عملیات یادآور شد : این پروژه با صرف اعتباری معادل 250 میلیون ریال از محل اعتبارات جاری و داخلی و با اجرای دو مورد سه راه گیری از لوله 200 میلی متری پلی اتیلن به 150 میلی متری توسط اکیپ امداد و حوادث آبفای شهرک امام حسین (ع) در خیابان امام سجاد علیه السلام و ظرف یک روز با مدیریت و عدم قطعی آب شرب شهروندان و مشترکین محترم انجام گردید .
وی در پایان خاطرنشان ساخت : شهرک امام حسین (ع) با جمعیتی معادل 52 هزار نفر دارای 10 هزار و دویست رشته انشعاب می باشد . که تا بحال آب آشامیدنی بخشی از مناطق این شهرک از طریق مخزن 10 هزار مترمکعبی و بخشی دیگر نیز از طریق پمپاژ مستقیم به شبکه صورت می گرفت ، لذا با هدف ساماندهی خطوط و شبکه های آبرسانی و اجراء و اتمام این پروژه ( سه راه گیری ) آب آشامیدنی کلیه شهروندان محترم این شهرک از طریق مخزن ذخیره ای 10 هزار مترمکعبی تامین و توزیع می گردد .
حسینی گنجی اظهار امیدواری کرد : شهروندان و مشترکین محترم در فصل گرم و همزمانی آن با ماه مبارک رمضان که موجب اوج و پیک مصرف آب گریده است . از اسراف و تبذیر و مصارف غیرضرور آب شرب پرهیز نمایند تا با رعایت الگوی مصرف از قطعی و یا افت فشار آب در کلیه مناطق شهرک پیشگیری گردد .۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۴:۵۴
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید