اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد شناسائی و جمع آوری 80 رشته انشعاب غیرمجاز

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد  شناسائی و جمع آوری 80 رشته انشعاب غیرمجاز
طی فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری ، تعداد 80 رشته انشعاب غیرمجاز در شهرستانهای اسلامشهر ، رباط کریم و بهارستان به مجاز تبدیل شد .
این خبر را مدیر دفتر نظارت بر درآمد و امور مشترکین آبفای جنوب غربی استان تهران اعلام کرد و گفت : در راستای به روزرسانی خطوط و شبکه های آبرسانی و همچنین خارج سازی شبکه های فرسوده از مدار توزیع در مدت زمان اواخر فروردین و همچنین اردیبهشت ماه سالجاری ، تعداد 80 رشته انشعاب غیرمجاز ( خانگی و تجاری ) شناسائی و جمع آوری گردید .
خسرو ستارزاده با اشاره به اینکه کل این انشعابات پس از شناسائی به مجاز تبدیل شد خاطرنشان ساخت : انشعابات مذکور در سه شهرستان اسلامشهر ، بهارستان و رباط کریم و شهرهای تابعه کشف گردید و پس از شناسائی و صدور اخطاریه های لازم به مالکان مربوطه و اخذ خسارات و حقوق انشعاب ، تمامی انشعابات غیر مجاز کشف شده پرونده سازی و به مجاز تبدیل شد . که با اجرای این طرح علاوه بر صیانت و مراقبت از اموال و دارایی شرکت ، در خصوص کاهش آب به حساب نیامده و درآمد از انشعابات غیرمجاز نیز توفیقاتی حاصل شد  .
وی در پایان یادآور شد : موضوع شناسائی و جمع آوری انشعابات غیرمجاز همچنان جزو اولویتهای واحد درآمد و امور مشترکین بوده و در دستور کار قرار این معاونت دارد که مطابق برنامه زمانبندی شده و در خلال سال عملیاتی خواهد شد .
        


۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۵:۱۰
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید