اخبار

با هدف ارتقاء کمی و کیفی آب آشامیدنی عملیات لوله گذاری و جمع آوری چاههای نسیم شهر انجام شد

با هدف ارتقاء کمی و کیفی آب آشامیدنی  عملیات لوله گذاری و جمع آوری چاههای نسیم شهر انجام شد
با اعتباری بالغ بر پنجاه میلیارد ریال بیش از 5 کیلومتر عملیات لوله گذاری جهت جمع آوری و انتقال آب استحصالی چاههای نسیم شهر اجراء گردید .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران معاون فنی و مهندسی این شرکت با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به تامین و توزیع آب آشامیدنی بخشی از مناطق شهر نسیم شهر در شهرستان بهارستان از طریق پمپاژ مستقیم ، که علاوه بر بالا رفتن میزان شکستگی و حوادث و همچنین پرت آب و انرژی موجب عدم مدیریت و توزیع یکسان آب نیز می گردید ، علیهذا در همین راستا و به منظور ارتقاء کمی و کیفی و مدیریت شبکه عملیات جمع آوری و انتقال 10 حلقه چاه در نسیم شهر انجام و به اتمام رسید .
غلامرضا مرادی ضمن تشریح پروژه مذکور یادآور شد : این عملیات با اعتباری معادل 61 میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی و طی مدت زمان 3 ماهه از اواخر آذر ماه سال جاری آغاز گردید و پس از جمع آوری و انتقال آب چاههای مذکور به مخزن 10 هزار متر مکعبی شماره 1 نسیم شهر عملیات لوله گذاری و ایجاد شبکه در مناطق مذکور نیز با استفاده از لوله های چدن داکتیل در سایز های 200 الی 600 میلی متری جهت توزیع آب شرب شهروندان انجام شد و نهایتاً اوایل اسفند ماه جاری نیز به اتمام و بهره برداری رسید .
مهندس مرادی خاطرنشان ساخت : با اجرای این پروژه تامین و توزیع آب شرب تمامی شهروندان نسیم شهر از طریق مخازن این شهر صورت می پذیرد . و کلیه موارد پمپاژ مستقیم نیز در این شهر جمع آوری گردیده است و در حال حاضر با مدیریت مطلوب و نظارت دقیق آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین نسیم شهر با کمیت و کیفیت مطلوب و در وضعیت یکسان تامین و توزیع می گردد .
معاون فنی و مهندسی آبفای جنوب غربی یادآور شد : در همین رابطه اجرای عملیات جمع آوری و انتقال آب کلیه چاههای پمپاژ مستقیم گلستان نیز در دستور کار قرار گرفته و مقدمات لازم در این خصوص فراهم شده است . که امیدواریم انشاءالله ظرف سه ماه اول سال آینده (1396) انجام گردیده و به مرحله اتمام و بهره برداری برسد .

۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۵:۰۲
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید