اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد نشست ائمه جماعات شرکت با مدیرعامل و رئیس هئیت مدیره

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد نشست ائمه جماعات شرکت با مدیرعامل و رئیس هئیت مدیره
با هدف بررسی موضوعات فرهنگی و دینی و اقامه نماز در شرکت جلسه ای با حضور ائمه جماعات آبفای جنوب غربی با مدیرعامل این شرکت برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی آبفای جنوب غربی استان تهران در این مراسم که با هدف گرامیداشت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و همچنین نقد و بررسی مسائل و مشکلات فرهنگی و احیاناً نواقص نمازخانه های شرکت و امر اقامه نماز برگزار شد . ائمه جماعات شرکت ضمن ارائه گزارش پیرامون اقامه نماز و نمازخانه های شهرهای تابعه و همچنین نواقص و مشکلات نماز خانه ها پرداختند .
در این جلسه که با حضور ائمه جماعات شهرهای نه گانه شرکت ، مدیرعامل و تعدادی از معاونین و مسئولین فرهنگی همراه بود ، مبین حسین پور مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت ضمن ارائه گزارشی از وضعیت نمازخانه های شرکت ، اقدامات انجام شده در راستای تجهیز نمارخانه ها ، برگزاری مراسمات ملی و مذهبی از جمله زیارت عاشورا و سخنرانی در ایام و مناسبت ها مخصوصاً در ایام محرم و صفر و ایام شهادت فاطمه زهرا (س) پرداخت و خاطرنشان ساخت : بحمدالله نماز جماعت در سطح حوزه ستادی و ادارات نه گانه ضمن داشتن جایگاه ارزشمند بین همکاران ، همه روزه و مرتباً دراول وقت برگزار می گردد .
در پایان ضمن ارائه نقطه نظرات توسط ائمه جماعات شرکت نیز ، یکی از علمای حاضر نیز ضمن گرامیداشت یاد وخاطره حضرت فاطمه زهرا (س) به بخشی از عظمت وجودی و زندگی سراسر نور حضرت زهرا پرداخت .
سپس مهندس سید مهدی موسوی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره آبفای جنوب غربی ضن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای صادقانه ائمه جماعات در سنگر فرهنگ و معنویت طی سخنانی اظهار داشت : امروزه برای مقابله با تهاجمات فرهنگی و نجات نسل جوان از هنجارهای خطرناک اجتماعی راهی جز تبعیت و حرکت در مسیر اهلبیت ع نداریم و برای توفیقات هر چه بیشتر در این عرصه باید تلاش کنیم تا راه و رسم الگوی جاودان یعنی حضرت فاطمه زهرا (س) و اهل بیت آن حضرت هر چه بیشتر در زندگی متجلی شود .

۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ۱۳:۲۵
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید