اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد شستشوی مخزن شماره 1 شهرک امام حسین (ع)

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد  شستشوی مخزن شماره 1 شهرک امام حسین (ع)
به منظور ارتقاء کیفی آب شرب شهروندان و مشترکین محترم شهرک امام حسین (ع) مخزن 10 هزار مترمکعبی این شهرک شستشو شد
این خبر را مدیر امور بهره برداری آبفای شهرک امام حسین (ع) اعلام کرد و گفت : با عنایت به برنامه ریزیهای زمانبندی شده از سوی معاونت نظارت بر بهره برداری و مطابق برنامه سالیانه درخصوص ارتقاء سطح کمی و کیفی آب شرب شهروندان و مشترکین ، لذا طی بهمن ماه جاری عملیات خارج سازی املاح و ماسه های ته نشین شده و همچنین شستشو و گندزدایی مخزن شماره 1 شهرک امام حسین (ع) انجام گردید .
سینا سالمی ضمن تشریح پروژه مذکور یادآور شد : با توجه به اینکه بخش عمده و قابل توجهی از آب آشامیدنی شهروندان شهرک امام حسین (ع) از طریق چاهها تامین می گردد . و بلحاظ ماسه دهی برخی چاهها علاوه بر افت کیفیت آب آشامیدنی موجب بروز مشکلاتی در مخزن و خطوط و شبکه های آبرسانی نیز می گردد . علیهذا در همین رابطه و به منظور ارتقاء کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و همچنین پاک سازی مخازن و خطوط آبرسانی ، طی بهمن ماه جاری و پس از خارج سازی ماسه و املاح ته نشین شده ، مخزن 10 هزار متر مکعبی شهرک امام حسین ع با آب ژاول و کلر شستشوی مجدد گردیده و سپس آبگیری و وارد مدار توزیع شد .
سینا سالمی همچنین یادآور شد : در همین رابطه و به منظور رعایت استانداردهای لازم و همچنین ساماندهی مخزن و تاسیسات و اتصالات مربوطه ، بخشی از تجهیزات و تاسیسات و همچنین اتصالات معیوب تعویض و تعمیر گردیده و راه اندازی شد و در حال حاضر مخزن 10 هزار مترمکعبی شهرک امام حسین (ع) از حیث ابنیه و اتصالات در وضعیت مطلوبی بوده و آب شرب شهروندان و مشترکین شهرک امام حسین (ع)  با کمیت و کیفیت مطلوبی تامین و توزیع گردد .

۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۵:۴۸
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید