اخبار

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد بهره برداری از شبکه های جدید آبرسانی در شهر نسیم شهر

در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد  بهره برداری از شبکه های جدید آبرسانی در شهر نسیم شهر
با راه اندازی شبکه آبرسانی جدید در بخشی از خیابانهای نسیم شهر ، خطوط قدیمی و فرسوده این مناطق از مدار توزیع خارج گردید .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر عامل این شرکت با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به وجود شبکه های قدیمی و فرسوده شامل ( لوله های PVC 100 و 150 میلی متری ) در بخشی از مناطق نسیم شهر و همچنین بلحاظ تراکم جمعیتی بالا و عدم تطابق شبکه های مذکور با جمعیت فعلی ، علیهذا پس از اجرای خطوط جدید و مطابق با استانداردهای لازم و تکمیل پروژه مذکور ، ( لوله گذاری جدید ) شبکه های آبرسانی قدیمی کلاً از مدار توزیع خارج گردید .
مهندس سید مهدی موسوی ضمن تشریح این پروژه خاطرنشان ساخت : این عملیات که شامل 5200 متر لوله گذاری در خیابانهای شهید دکتر چمران و حد فاصل خیابان امام خمینی (ره) تا توحید جنوبی و همچنین خیابان آزادگان در نسیم شهر را شامل می شد . با استفاده از لوله های پلی اتیلن در سایزهای 200 و 110 میلی متری و همچنین چدن داکتیل 300 میلی متری و با صرف اعتباری معادل 22 میلیارد ریال از محل اعتبارات جاری و داخلی از اوایل سال جاری آغاز گردید و نهایتاً طی آبان ماه امسال نیز به اتمام رسید و با راه اندازی خطوط جدید ، کل شبکه های قدیمی و فرسوده این مناطق اوایل دی ماه رسما از مدار توزیع خارج گردید .
رئیس هیئت مدیره آبفای جنوبغربی استان تهران همچنین خاطرنشان ساخت : همزمان با اصلاح و نوسازی شبکه های آبرسانی مذکور تعداد 1100 مورد از انشعابات قدیمی و فرسوده نیز جمع آوری و شبکه های جدید و مطابق با استانداردهای لازم جایگزین شد .
مهندس موسوی یاد آور شد . با اجرای این عملیات بخش قابل توجهی از شبکه آبرسانی نسیم شهر نوسازی و به روز رسانی شده است و اصلاح و بازسازی الباقی خطوط مورد نظر نیز در دستور کار قرا گرفته و مطابق برنامه زمانبندی شده عملیاتی خواهد شد .

۱۵ دی ۱۳۹۵ ۱۵:۲۸
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید