اخبار

اجرای عملیات اصلاح و توسعه شبکه و انشعابات آب آشامیدنی بهارستان

اجرای عملیات اصلاح و توسعه شبکه و انشعابات آب آشامیدنی بهارستان
با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی عملیات توسعه و اصلاح شبکه و انشعابات در شهرستان بهارستان ( شهر گلستان ) انجام و به اتمام رسید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای شهرستان بهارستان با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به نبود شبکه در برخی مناطق جدید الاحداث و قدمت و فرسودگی خطوط و شبکه های آبرسانی و انشعابات آب آشامیدنی در برخی دیگر از مناطق این شهر ، علیهذا بلحاظ ضرورت تامین و توزیع و ارتقاء کمی و کیفی آب شرب شهروندان و مشترکین محترم در این شهر موضوع لوله گذاری و توسعه شبکه و جمع آوری خطوط قدیم و جایگزینی شبکه های جدید مطابق با استانداردهای لازم در دستور کار این امور قرار گرفته است . که بخشی از این پروژه مطابق برنامه سالیانه و اولویت بندی صورت گرفته به اتمام رسیده و بخش دیگری نیز در دست انجام می باشد .
سید محمد رضازاده با اشاره به مشخصات پروژه انجام شده خاطرنشان ساخت : عملیات مذکور با استفاده از اعتبارات داخلی و جاری و در کوچه صداقت خیابان گلستان و کوچه مدرسه خیابان سبزدشت جمعاً به طول 210 متر و با استفاده از لوله های 110 میلی متری پلی اتیلن از اوایل اسفند ماه امسال آغاز گردید و در حال حاضر نیز با 100 درصد پیشرفت فیزیکی در مرحله بهره برداری قرار دارد  .
مدیر امور آبفای شهر گلستان یادآور شد : همزمان با اجرای این طرح و خارج سازی خطوط و شبکه های قدیمی و فرسوده از مدار توزیع ، عملیات اصلاح و بازسازی کلیه انشعابات آب آشامیدنی نیز در کوچه های مذکور در دستور کار قرار دارد که بخشی از این انشعابات به تعداد 115 رشته اصلاح و بازسازی مجدد گردیده و اصلاح و بهسازی بخش دیگری از انشعابات به همراه کنتورهای معیوب جهت بهسازی شبکه و نیز تعمیر و یا تعویض کنتور در دست انجام می باشد .

۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۵۷
روابط عمومی و آموزش همگانی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.